Biz Kimiz?

Serçin ailesi olarak 7 kuşatır yaşadığımız topraklarda, Bafa gölünün kuzey yakasında, antik Herakleia kenti ile iç içe olan Kapıkırı köyünde, 1987 yılından bu yana Pansiyon (Agora Pansiyon) işletmesi olarak başlayan yolculuğumuz, zaman içerisinde ziyaretçilerimizin talepleri ile birlikte, kuş gözlemi, botanik ve trekking turları organize etmeye başladık. 2011 yılında Serçin ailesi olarak Latmos-Travel’i kurduk ve bölgemizde Kitle turizminden uzakta, bilinmeyen rotalarda, mitolojik hikâyelere ev sahipliği yapan antik Latmos (Beşparmak) dağı eteklerinde ve Türkiye’nin en uzun rotası olan Karia yolunda, Trekking ve Eko turizm turları organize etmeye başladık. Latmos Travel ailesi olarak, antik Latmos dağının gizemli tarihini ve muhteşem manzaralarını bizimle keşfetmeye davet ediyoruz.

Latmos Trave de düzenlediğimiz tüm turlar 7192 lisans numaralı TÜRSAB üyesi Latmos Tur. Sey. Gıd. Hay. Tar.Taş. İth. ve İhr. Lim.Şir. tarafından organize edilmektedir. 

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/lat68sturizmcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212