zeytin-hasadı-turu-bafa-gölü-olive-harve

Üretime Katılmaya Hazır Mısınız?

Bilindik tatil programları dışında doğayı, tarihi ve farklı kültürleri deneyimleyebileceğiniz birbirinden farklı önerilerimiz var. 

Binlerce yıllık tarihin içerisinde, yüzyıllardır süre gelen geleneksel, Yörük kültürünün simgelerinden olan Deve Güreşlerine konusunda uzman fotoğraf eğitmenleri ile masalsı bir yolculuğa çıkıp, Türkiye’ nin önde gelen Etnobotanik uzmanları ile Ege bölgesinin endemik bitki zenginliklerini keşfedeceğimiz botanik turları ve bunların yanı sıra Ege mutfağını ve otlarını deneyimleyebileceğimiz ot toplama ve pişirme atölyeleri organize edip, Zeytinin 2500 yıllık serüvenine yolculuğa çıkıyoruz. Doğada şifalı bitkilerle kürler hazırlayıp, Arılardan bal hasadı ettiğimiz Ekoturizm uygulamalarımız ile size farklı bir yolculuğa davet ediyoruz. 

orkide-turu-botanik-turu-doğa-haftasonu-

Şehrin kalabalık sokaklarından ve griliğinden sıkıldıysanız sizi rengarenk çiçeklerin süslediği doğaya davet ediyoruz. Bafa gölü ekosisteminde yetişen doğal orkideleri ve endemik bitkileri, bitki bilimci Yar.Doc. Cenk Durmuşkahya eşliğinde keşfetmeye gidiyoruz. 

arıcılık-bal-balhasadı-bal-hasadı-bafa-g
kekik--yağı-ekoturizm-bafa-gölü-latmos-d
lavanta-yabani-lavanta-lavanta-hasadı-ba