ŞARTLAR VE KOŞULLAR

–  Ön ödeme ve tur ödemesi: Herhangi bir  Latmos-Travel turuna katılabilmek için, tur ücretinin tamamının turun başlangıç tarihinden 10 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.

  İptal: Müşteri tarafından yapılacak olan tüm iptaller Latmos-Travel’e   e-posta adresinden yazılı olarak yapılmalıdır.

İptal ve ücret iade şartları:
 – Turdan 30 gün önce : % 100 iade
 – Turdan 15 gün önce : % 50 iade
 – Turdan 7 gün ve öncesi : % 0 iade
 – Turdan 7 gün önce iptal etmek zorunda kalanlar için, masraflar çıktıktan sonra kalan miktar farklı bir tura kredi olarak aktarılabilir, böyle bir kredi aktarımı olması halinde, müşteri, bu krediyi 365 gün içerisinde kullanmak zorundadır.
 – Tur ücretleri aksine bir ibare yoksa uçak biletleri, özel harcamalar, alkollü içecekleri kapsamaz.
 – Tur ücretleri, aksine bir ibare yoksa tur programında belirtilen tüm konaklama, kahvaltı, programda belirtilen yemekler, profesyonel rehberlik hizmetleri, turun doğasına en uygun taşıma hizmetleri, tur paket sigortası ve yemeklerde tüm meşrubat, su, çay ve kahve ücretlerini kapsar.
 –  Başka Rota, ferdi kaza sigortası yapmamaktadır, gerekli gördüğünüz takdirde, lütfen ferdi kaza sigortanızı yaptırınız.
 –  Beraberinizde getireceğiniz tüm araç, gereç ve malzeme tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.
 –  Doğa ve macera turlarında, çeşitli hava şartlarına maruz kalabilirsiniz, uygun kıyafet getirmeniz ve turun doğasına uygun giyinmeniz ve hareket etmeniz gerekmektedir.
 –  Doğa ve macera turlarında, rehberiniz ve grubun diğer üyeleri ile uyum içinde olmanız, turun ahengi ve sizin güvenliğiniz için çok önemlidir. Rehber, gerekli görürse, katılımcının turdan ayrılmasını veya bazı parkurlara gelmemesini isteyebilir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/lat68sturizmcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221